Spartak Pelhřimov oddíl stolního tenisu

Vítejte na webu Spartaku Pelhřimov – oddílu stolního tenisu

Hrajeme všechny soutěže od nejnižšího okresního přeboru až po nejvyšší krajskou soutěž divizi, kterou se nám podařilo již několikrát vyhrát. Klub aktivně pracuje s mládeží, které se pravidelně věnují naši trenéři.

Jsme skvělá parta lidí, kterou pinčes baví! Přijď mezi nás.

Aktuality

STARŠÍ AKTUALITY

Výsledky našich týmů - 2018/19

A: Divize

#DRUŽSTVOTUVRPKSKÓREBODY
1.TJ Žďár nad Sázavou A2220020216:7882
2.TJ Chmelná A2214080184:15264
3.TJ Sokol Jemnice A2212550194:15663
4.SK Jihlava A2213270183:15863
5.Slavoj Polná A229490166:18753
6.Stolní tenis Velké Meziříčí A2283110154:18049
7.SK Tenis Polesí A2275100169:17748
8.TJ Třebíč A2281130147:18247
9.SKST Třešť A2274110165:19147
10.TJ Spartak Pelhřimov A2274110179:17547
11.TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A2262140138:18742
12.TJ CHS Chotěboř A2252150124:19639

B: Krajský přebor 3

#DRUŽSTVOTUVRPKSKÓREBODY
1.HB Ostrov B2220020204:10382
2.TJ Lukov A2217140209:11674
3.TJ Sokol Rovečné A2216330203:9273
4.TJ Spartak Pelhřimov B2214260182:13366
5.SKST Třešť B229580165:15854
6.TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B2293100152:17252
7.TJ Žďár nad Sázavou C228590175:16551
8.SKST Třešť C2265110150:17345
9.Stolní tenis Velké Meziříčí B2282111138:16245
10.TJ Sokol Černovice A2255120146:18142
11.TJ Jiskra Havlíčkův Brod C223217090:19333
12.TJ Sokol Brtnice A220119253:21917

C: Okresní přebor 1

#DRUŽSTVOTUVRPKSKÓREBODY
1.TJ Spartak Pelhřimov C2019010273:8777
2.SK Horní Ves A2015140227:13366
3.TJ Slavoj Pacov B2013340199:16162
4.SK Rodinov A2012170193:16757
5.TJ Jiskra Humpolec C2091100182:17848
6.TJ Sokol Rynárec A2080120180:18044
7.TJ Jiskra Humpolec D2070130153:20741
8.SK Olešná A2055100151:20940
9.TJ Jiskra Humpolec E2062120147:21340
10.TJ Jiskra Humpolec F2051140137:22336
11.STS Pacov A2024140138:22230

D: Okresní přebor 2

#DRUŽSTVOTUVRPKSKÓREBODY
1.SK Rodinov B2416440252:18076
2.TJ Sokol Těmice A2415540256:17674
3.SK Kamenice nad Lipou z.s. B2413650251:18169
4.TJ Slavoj Pacov C2413380242:19066
5.SK Tenis Polesí B2413290232:20065
6.TJ Jiskra Humpolec G24122100240:19262
7.TJ Chmelná C24122100242:19062
8.TJ Spartak Pelhřimov D24122100234:19862
9.TJ Start Nový Rychnov A24104100227:20558
10.TJ Jiskra Humpolec H24101130204:22855
11.SKST Putimov A2463150168:26445
12.SKST Vlásenice A2450190163:26939
13.SK Kamenice nad Lipou z.s. C242022097:33530

E: Okresní přebor 3 – B

#DRUŽSTVOTUVRPKSKÓREBODY
1.SK Jiřice A1412110187:6551
2.TJ Spartak Pelhřimov E1410040168:8444
3.SK Olešná B1410040161:9144
4.TJ Jiskra Humpolec I1410121154:9842
5.TJ Slavoj Pacov D144280113:13928
6.TJ Pelhřimov-Osvobození A14419094:15827
7.SK Jiřice B142111081:17121
8.SKST Putimov B141013050:20217

F: Okresní přebor 3 – A

#DRUŽSTVOTUVRPKSKÓREBODY
1.TJ Start Nový Rychnov B1411030169:8347
2.SKST Vlásenice B1411030177:7547
3.SK Rodinov C1410130173:7945
4.TJ Sokol Božejov A149140164:8842
5.SK Kamenice nad Lipou z.s. D147160134:11836
6.SK Horní Ves B14419096:15627
7.TJ Spartak Pelhřimov F142012060:19220
8.Sokol Častrov A140014035:21714

Tréninky

  • Dospělí
  • Krajská družstva A, B, C
    úterý a čtvrtek 18-20h
  • Okresní družstva D, E, F, G
    pondělí a středa 18-20h
  • Mládež s trenéry
  • Úterý a čtvrtek 16:45-18h

Herna je pronajmuta na uvedené dny v období od 1.září do 15.května. Tréninky mimo tyto dny se považují za soukromé a je třeba si je platit individuálně dle ceníku TSPE.

Grafický/firemní design, webové stránky/eshopy