Spartak Pelhřimov oddíl stolního tenisu

Vítejte na webu Spartaku Pelhřimov – oddílu stolního tenisu

Hrajeme všechny soutěže od nejnižšího okresního přeboru až po nejvyšší krajskou soutěž divizi, kterou se nám podařilo již několikrát vyhrát. Klub aktivně pracuje s mládeží, které se pravidelně věnují naši trenéři.

Jsme skvělá parta lidí, kterou pinčes baví! Přijď mezi nás.

Aktuality

STARŠÍ AKTUALITY

Výsledky našich týmů - 2020/21

A: DIVIZE

#DRUŽSTVOTUVRPKSKÓREBODY
1.TJ Spartak Pelhřimov A2200020:88
2.HB Ostrov E2200020:88
3.SKST Třešť A2200020:128
4.CHS Chotěboř A2101017:125
5.TJ Sokol Jemnice A2101018:175
6.SK Jihlava A2101015:155
7.TJ Chmelná A2101015:175
8.Slavoj Polná A2101015:175
9.SK Telč A2011016:193
10.SK Tenis Polesí A2011013:193
11.TJ Žďár nad Sázavou B2002010:202
12.Stolní tenis Velké Meziříčí A200205:202

B: Krajský přebor 1

#DRUŽSTVOTUVRPKSKÓREBODY
1.TJ Jiskra Humpolec A2200020:08
2.TJ Třebíč A2200020:38
3.TJ Spartak Pelhřimov B2200020:38
4.TJ Lukov A2200020:98
5.TJ SB Světlá nad Sázavou A2200020:118
6.CHS Chotěboř B2101017:105
7.Jiskra Havlíčkův Brod A2011013:193
8.Slavoj Polná B201109:193
9.TJ Sokol Nížkov A200207:202
10.SK Nové Dvory A200205:202
11.TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A200203:202
12.SK Sokol Lhotky A200020:20-4

C: Krajský přebor 3

#DRUŽSTVOTUVRPKSKÓREBODY
1.TJ Sokol Přibyslav A2200020:78
2.TJ Sokol Kamenice A2110019:156
3.TJ Sokol Brtnice A2110019:176
4.TJ Spartak Pelhřimov C2101018:145
5.Stolní tenis Velké Meziříčí B2101016:135
6.TJ Žďár nad Sázavou D2101017:155
7.TJ Sokol Jemnice B2101016:165
8.SKST Třešť C2101014:145
9.TJ Sokol Rovečné A2101010:125
10.SK Horní Ves A2011013:193
11.TJ Třebenice A2011012:193
12.TJ SB Světlá nad Sázavou B200207:202

D: Okresní přebor 1

#DRUŽSTVOTUVRPKSKÓREBODY
1.TJ Slavoj Pacov B2200024:128
2.TJ Jiskra Humpolec C2200022:148
3.SK RODINOV A2110023:136
4.TJ Sokol Rynárec, z.s.2110023:136
5.TJ Jiskra Humpolec F2101018:185
6.TJ Jiskra Humpolec E2101018:185
7.SK Kamenice nad Lipou z.s. A2101016:205
8.Spartak Pelhřimov D1100012:64
9.TJ Jiskra Humpolec D2002014:222
10.TJ Sokol Těmice2002012:242
11.SK Olešná A2002010:262
12.SK RODINOV B100106:121

E: Okresní přebor 2

#DRUŽSTVOTUVRPKSKÓREBODY
1.TJ Slavoj Pacov C2200028:88
2.TJ Jiskra Humpolec H2200023:138
3.SK Olešná B2110026:106
4.SKST Vlasenice A2110024:126
5.Spartak Pelhřimov, z.s. E2101020:165
6.STS Pacov2020018:184
7.SK Tenis Polesí "B"2011016:203
8.SK Kamenice nad Lipou z.s. B2011012:243
9.TJ Jiskra Humpolec G100106:121
10.TJ Chmelná C100103:151
11.Spartak Pelhřimov, z.s. F100103:151
12.SKST Vlasenice B100101:171

F: Okresní přebor 2

#DRUŽSTVOTUVRPKSKÓREBODY
1.TJ Slavoj Pacov C2200028:88
2.TJ Jiskra Humpolec H2200023:138
3.SK Olešná B2110026:106
4.SKST Vlasenice A2110024:126
5.Spartak Pelhřimov, z.s. E2101020:165
6.STS Pacov2020018:184
7.SK Tenis Polesí "B"2011016:203
8.SK Kamenice nad Lipou z.s. B2011012:243
9.TJ Jiskra Humpolec G100106:121
10.TJ Chmelná C100103:151
11.Spartak Pelhřimov, z.s. F100103:151
12.SKST Vlasenice B100101:171

G: Okresní přebor 3A

#DRUŽSTVOTUVRPKSKÓREBODY
1.TJ Jiskra Humpolec I2200027:98
2.TJ Slavoj Pacov D2101019:175
3.TJ Jiskra Humpolec J2101018:185
4.TJ Spartak Pelhřimov, z.s. G2101014:225
5.SK Jiřice A1100012:64
6.SK Jiřice B2002011:252
7.TJ Slavoj Pacov E100107:111
8.VOLNO000000:00

Tréninky

  • Dospělí
  • Krajská družstva A, B, C
    úterý a čtvrtek 18-20h
  • Okresní družstva D, E, F, G
    pondělí a středa 18-20h
  • Mládež s trenéry
  • Úterý a čtvrtek 16:45-18h

Herna je pronajmuta na uvedené dny v období od 1.září do 15.května. Tréninky mimo tyto dny se považují za soukromé a je třeba si je platit individuálně dle ceníku TSPE.

Grafický/firemní design, webové stránky/eshopy