Krajské soutěže jsou za námi

24. 3. 2022

Tak máme po sezoně a krajské soutěže jsou pro letošek za námi. Pojďme si udělat menší shrnutí.

Rok to nebyl úplně snadný, ve všech týmech jsme často bojovali se sestavami, protože i my jsme samozřejmě naráželi nejen na Covid, ale i s ním spojené různé karantény. Vše se nakonec zvládlo ale nad očekávání a můžeme určitě říci, že všechny týmy splnily cíle, které si na začátku sezony daly.

ÁČKO

Zde byl cíl poměrně jasný, s tímto týmem nešlo řešit nic jiného, než se pokusit o postup do ligy a divizi vyhrát. To se také celkem s přehledem podařilo:

Co se týče úspěšnosti jednotlivých hráčů, tak tahouny byli jednoznačně Michal Pavlík s Kubou Jeníčkem. I když jak se můžeme podívat na úspěšnost v mužstvu, tak 100% tam má někdo jiný, i když jen s jedním odehraným zápasem :-))

BÉČKO

Béčko (náš „Kamenický“ tým) hrálo celý rok v KP1 úplně bez problémů. Po půlce soutěže atakovalo dokonce přední příčky zaručující postup do divize. Ale po různých peripetiích se sestavou nakonec končí na krásném šestém místě.

Všichni ze základní pětky hráli perfektně a pravidelně bodovali, i když bylo samozřejmě znát, na které zápasy béčko nastoupilo v sestavě s Filipem Nacházelem a Kubou Jírů. 

CÉČKO

Céčko nastupovalo do sezony s velkým strašákem toho, že byla zrušena kvalifikace o kraj a tím pádem mělo padat 5 týmů (a kdo by chtěl hrát „jen“ okres, kde se jezdí 5x do Humpolce). Hned na začátku se ukázalo, že padají "jen" 4 týmy, protože jeden z týmů KP3 na poslední chvíli vůbec nepřihlásil. Bylo potřeba tedy ideálně v každém druhém zápase bodovat, abychom bez problémů kraj udrželi. Je potřeba tady určitě říci, že ani v jednom zápase céčko nenastoupilo v nejsilnější možné sestavě z výše zmíněných různých zdravotních důvodů, ale i tak se nakonec celkem v pohodě podařilo kraj udržet a céčko končí na pěkném sedmém místě.

Co se týče úspěšnosti, tak nemá cenu asi chválit někoho, kdo má 100% v divizi, že nám pomohl s důležitými body v KP3, ale tak Martine, děkujeme :-))

To je pro letošní sezonu vše, uvidíme se v té příští :-)